۱۲ باب منزل مسکونی توسط جهادگران مدینه النبی در شیراز احداث شد

مدیر مرکز فرهنگی مدینه‌النبی(ص) شیراز گفت: ساخت ۱۲ منزل مسکونی، تهیه ۸ سری جهیزیه و کمک ۳۸۰ میلیون تومانی به بیماران نیازمند از جمله اقدامات این گروه جهادی در مدت شیوع کرونا بوده است.
۱۲ باب منزل مسکونی توسط جهادگران مدینه النبی در شیراز احداث شد

محمد حسین اسلامی جهرمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در شیراز، اظهار داشت: در موضوع کرونا گروه جهادی مدینه النبی فعالیت‌های گسترده زیادی داشته و در یک مقطع در بخشش اجاره بهاء مالکان واحد‌های مسکونی و تجاری در استان فارس  128میلیارد تومان اجاره بهاء خود را بخشیدند که از ظرفیت خیرین نیز در پرداخت یا بخشش اجاره بهاء استفاده شد.

وی افزود: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تا کنون و به همت گروه‌های جهادی مرکز فرهنگی مدینه النبی (ص) شیراز 12 باب منزل مسکونی با اعتبار بیش از 3 میلیارد تومان در روستاهای حاشیه شهر شیراز از جمله دهک، سیدون، ظفرآباد و دهنو برای نیازمندان ساخته شده است.

اسلامی از تهیه و توزیع 42 هزار بسته معیشتی هر کدام به ارزش 500 هزارتومان به خانواده‌های بی‌بضاعت در مناطق محروم شیراز خبر داد و گفت: هشت سری جهیزیه به نوعروسان در 5 مرحله و 5 سری سیسمونی نوزاد به خانواده‌های نیازمند اهداء شده است.

مدیر مرکز فرهنگی مدینه النبی(ص) شیراز تصریح کرد: در ایام محرم طی 13 شب 300 تا 500 پرس غذای گرم بین همراهان بیمار در مراکز درمانی شیراز توزیع شد.

وی ضمن قدردانی از تلاش و مشارکت همه‌جانبه خیرین، بیان کرد: در بحث کمک به افرادی که نیازمند به موضوع پزشکی هستند تا کنون 380 میلیون تومان کمک به صورت نقدی پرداخت شده است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت جمعیت یار