رزمایش ۱۲ هزارنفری گروه‌های جهادی فارس در هفته بسیج اجرا خواهدشد

همزمان با هفته بسیج که از ۲۸ آبان ماه لغایت هفتم آذر ماه ادامه خواهد داشت گروه های جهادی در رزمایش های مختلفی نسبت به ارائه خدمات به آحاد مختلف مردم اقدام خواهند کرد.
رزمایش ۱۲ هزارنفری گروه‌های جهادی فارس در هفته بسیج اجرا خواهدشد

به گزارش خبرنگار فارس از شیراز ، میثم فضل الله پور در خصوص این خبر بیان کرد: رزمایش ۱۲ هزار نفری جهادگران فارس همزمان با هفته بسیج در استان برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: رزمایش جهاد گران فاطمی از جمله برنامه هایی است که توسط سازمان بسیج سازندگی در استان فارس طی دو سال گذشته در حال انجام است و این رزمایش در طول سال نیز اجرایی شده است.

فضل الله پور خاطرنشان کرد: همزمان با هفته بسیج که از ۲۸ آبان ماه لغایت هفتم آذر ماه ادامه خواهد داشت گروه های جهادی در رزمایش های مختلفی نسبت به ارائه خدمات به آحاد مختلف مردم اقدام خواهند کرد.

وی افزود: حوزه‌های این رزمایش، فرهنگی، عمرانی، بهداشت و درمان، آموزشی، دامپزشکی و کشاورزی، حقوقی و مشاوره و دیگر عرصه‌های مورد نیاز در مناطق محروم است.

فضل‌الله‌پور با اشاره به تجلیل از گروه‌های جهادی در مراسم اعزام یادآور شد که از روز سوم به بعد گروه‌ها در عرصه‌های مختلف و در مناطق از پیش تعیین شده به خدمت‌رسانی مشغول می‌شوند.

مدیرحرکت‌های جهادی سازمان بسیج سازندگی فارس گفت: هدف از این رزمایش این است که یک نمایشی از ظرفیت و کارکرد‌های گروه‌های جهادی به نمایش گذاشته شود تا مردم ببینند که این جریان جهادی، یک جریان زنده و پویاست و فعالیت دارد و حرکت‌هایی را دنبال می‌کند که انتفاعش به محرومین می‌رسد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت جمعیت یار