استاندار فارس: حمایت از جوانی جمعیت در قانون بودجه ۱۴۰۲ بی‌نظیر است

ستاندار فارس گفت: بهترین قانون در رابطه با حمایت از جوانی جمعیت، ازدواج و فرزندآوری، قانون بودجه ۱۴۰۲ است.
استاندار فارس: حمایت از جوانی جمعیت در قانون بودجه ۱۴۰۲ بی‌نظیر است

محمدهادی ایمانیه سه شنبه در آیین اختتامیه رویداد جایزه استانی جوانی جمعیت در شیراز افزود: اینکه در این قانون پنج درصد از تملک سرمایه ای استان به خوابگاه های متاهلی اختصاص یابد یا یک درصد از درآمد برخی شرکت ها در این زمینه هزینه شود و همچنین تخفیف های مالیاتی و تسهیلاتی که پرداخت می شود همگی بیانگر توجه ویژه به قانون جوانی جمعیت در قانون بودجه امسال است.

وی، خواستار راه‌اندازی سامانه رصد اقدامات دستگاه‌های اجرایی فارس در زمینه قانون جوانی جمعیت شد و ادامه داد: اینکه مدیران استان بدانند عملکرد آنها در اجرای قانون جوانی جمعیت از طریق این سامانه احصا و رصد می شود کمک بسیار شایانی به اجرای مطلوب این قانون می کند.

نماینده عالی دولت در استان فارس بیان کرد: این مساله یعنی رصد عملکرد مدیران استان توسط مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری انجام می شود و بنابراین عنوان مطالبه گری قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نیز در ادامه مسئولیت وی یعنی مدیرکل امور بانوان و خانواده خواهد آمد.

ایمانیه همچنین از مدیران دستگاه های اجرایی خواست که با کارکنان و کارمندان مجموعه خود که قصد همکاری در جهت قانون جوانی جمعیت و فرزندآوری دارند نهایت همکاری را داشته باشند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت جمعیت یار